+32 (0)3 870 69 70 info@dbp.be downloadcenter
NL

Contact

ALGEMENE RECEPTIE EN ONTHAAL
DBP Plastics nv
Terbekehofdreef 25-29
2610 Antwerpen-Wilrijk
BELGIË

RPR: 0448.595.108 (Antwerpen)
BTW: BE 0448.595.108

IBAN: BE36320028005081
BIC: BBRUBEBB

Tel: +32 3 870 69 70
Fax: +32 3 887 57 95
Email: info@dbp.be

BOEKHOUDING

Gelieve alle facturen door te mailen naar invoices@dbp.be

Gelieve alle betalingsherinneringen of -aanmaningen door te mailen naar payments@dbp.be

SOLLICITATIES

Gelieve alle (spontane) sollicitaties door te mailen naar vacatures@dbp.be

CEO

Myriam De Brucker
Myriam@dbp.be

COMMERCIËLE BINNENDIENST

Greet Mijlemans
Greet@dbp.be

Martine Lallement
Martine@dbp.be

KEY ACCOUNTS

Nadine Bellen - Retail
Nadine@dbp.be

Laurence Verbeeck - Promotieartikelen
Laurence@dbp.be

Kurt Pollet - Verpakkingen
Kurt@dbp.be

HEAD OF QUALITY & SAFETY

Alfred Olthof
Alfred@dbp.be

SALES & BUSINESS DEVELOPMENT

Serge Maebe
Serge@dbp.be
 

Site by [B.ad - Plenso]    --   © 2015-2016 DBP Plastics NV – Alle rechten voorbehouden   --   cookieverklaring   --   privacyverklaring   --   disclaimer   --   algemene voorwaarden   --   RPR Antwerpen   --   IBAN: BE36320028005081
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring te verbeteren. Meer weten. Door verder te surfen stemt u in met het gebruik ervan.